Choď na obsah Choď na menu
 


7. Z denníka

8. 1. 2011

V texte sa budú nachádzať zvláštne znaky - @ sú to niečo ako čísla :)))

**********************************************************************************************************

Zobudila som sa plná energie a šťastia. V noci som nadobudla pocit že sa zo Cedrickom uvidím skôr akoby som chcela. Stále som nechápala.. on o tom vedel tak prečo zrazu toto? Zadívam sa von z okna. Všimnem si Korzára trénovať z ostatnými na rannej behačke ktorá nie je povinná. Mohla by som ešte stihnúť polku a tak sa rýchlo prezlečiem do úboru. Bude to menšie zahrievacie kolo pred Sarafinou. Zbehnem dole a pridám sa k ostatným. Práve začínali párové boje. Keďže ich bolo nepárne tak Korzár nemohol bojovať. Keď som však prišla ja vyhlásil pauzu. Nechápavo som sa na neho pozrela ale tušila som že správa ktorú mi prinesie nebude taká akú by som chcela. "Cedricka nikto nenašiel..." povedal potichu. Myslela som že to bude horšie. Chcela by som ho objať lenže o našom vzťahu ešte nikto nevedel a nechcela by som zrovna aby áno. Prestávka sa skončila a tak sme znovu trénovali. Keď sa ranná behačka ako sme ju nazývali skončila tak Korzár sa rozbehol do školy. Ako tak bežal vypadla mu z vrecka knižka. Zobrala som ju a prezrela. Bol to len čistý nepopísaný obal a tak som ju otvorila. Bol to.. denník? Áno. Nemyslela som si že aj tu sú denníky. Chcela som mu ho dať no on už bol preč a tak som denník zobrala a odniesla si ho do izby.

Keď som mala chvíľu času prezerala som si Korzárov denník. Posledná popísaná strana bola z dnešku.

Piatok @. €. #ĐŁđ

Píšem to sem aby som na ňu nikdy nezabudol i keď to by sa ťažko robilo a verím že nebudem musieť. Nezabudnem na jej krásne oči, vždy milý úsmev.. Dnes jej však musím povedať jednu vec, svoje pravé meno...

Text nebol dokončený. Ja som však vyvaľovala oči. Prešla som na si celý denník. Od doby keď prišiel na moju bývalú školu a učil tam písal len o mne! Celé strany. Dokonca si zapisoval kto sú moji kamaráti ako sa volajú, odkiaľ pochádzajú.. o Cedrickovi tam bola ešte jedna vec - nebezpečný pre vzťahy. Bolo tam o ňom všetko, dokonca aj to čo som ja nevedela. A v poznámke napísané: lámač sŕdc.

Po hodine som denník zavrela a išla ho dať naspäť Korzárovi s tým že som ho našla v tráve. Pozrel sa mi do očí a na sekundu v nich prebleskol hnev, potom sa však znovu objavili tie isté oči. Prevzal si od mňa denník a jednoducho povedal. "Viem že si ho čítala aj keď to možno poprieš. Určite si čítala aj poslednú stranu a preto vieš že ti chcem povedať svoje meno". Prikývla som no stále som nerozumela tej vete. "Vieš, môj otec bol kedysi dávno muž ktorý okrádal všetkých čo mali peniaze. Musel inak by neuživil moju matku." začal vysvetlovať. "Matka ho však opustila lebo vedela že mu je len na príťaž a vedela že ďalší hladný krk už otec neuživí" odvrátil sa a potom si chytil miesto kde mal srdce. "Keď som sa narodil matka mi zanechala všetko čo mala a odišla naspäť k otcovi, mal som vtedy vyše 10 rokov." zaleskli sa mu v očiach slzy no potom sa odvrátil a ďalej vravel. "Musel som sa pretĺkať svetom a zarábať si na ubytovanie, jedlo a vodu. Často krát som ostal úplne sám v lese a spal som v nejakej jaskyni. Až raz som uvidel dievčatko. Malo 9 rokov a usmievalo sa na mňa mala úsmev aj oči ako ty lenže ty si to nebola. Po troche pátraní som zistil kto to je. Ukázalo sa že je to moja sestra. Ak si spomenieš na minulú hodinu Dejín, pochopíš kto to je.". Rozmýšľala som. "Sallenia Vera Rozenbar je tvoja sestra? Ale to potom znamená že ty si..". Korzár ma nenechal dopovedať: "Sallyn brat a zároveň Henrich Johann Rozenbar". Len sa na mňa usmial no jeho úsmev bol smutný. Ja som na neho vyčítavo pozrela "Mne je jedno akú máš rodinu! A mne je tiež jedno či si Henrich alebo Korzár, hlupáčik..." usmiala som sa a objala ho. Zjavne to nečakal no objal ma tiež, uštedrila som mu jeden bozk a poprosila som ho nech mi pomôže doladiť môj tréningový štýl a povedať čo mám vylepšiť na svojich energetických guliach.

O pár hodín neskôr som vstúpila na bojisko. Sarafina zoskočila z najvyššieho kameňa. Premenila som sa na mačku a oči sa mi pri pohľade na slnko zaleskli. "Začíname!" zakričala Sarafina!

*************************************************************************************

Pokračovanie nabudúce :))))

 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.