Choď na obsah Choď na menu
 


6. V láske a vojne

7. 1. 2011

Upozornenie: vyskytnú sa Witch... a mnoho ďalších :)

**********************************************************************************************************

Bolo sychravé ráno. Prebudila som sa na zvuk ktorý prichádzal z chodby. Otvorila som dvere a v nemom úžase som sa pozerala na päticu dievčat. Pokynula som im nech chvíľu vydržia a zatvorila som dvere. Keď som sa prezliekla z pyžama do bojovného kostýmu, vyšla som na chodbu. Kývli na mňa hlavami aby som ich nasledovala. Viedli ma do salónu. Čakala som že tam budú rodičia no nikde nikto. Pozrela som sa udivene ale oni začali rozprávať takže som nemala čas na premýšľanie. "Ahoj!" pozdravili naraz. "Ahojte." odpovedala som no skôr som chcela vedieť čo tu robia, moja odpoveď sa mi dostavila už za pár sekúnd. Dievča z červenými vlasmi začalo rozprávať: "Takže... najprv, ja som Will, toto sú Irma, Taranee, Cornelia a Hay Lin. Sme W. I. T. C. H. Sme strážkyne nekonečných dimenzí. Pomáhame ostatným chrániť dimenzie. Ako iste vieš budeš bojovať z mnohými ľuďmi so zláštnymi schopnosťami a to sme aj my takže predpokladáme že aj s nami" chvíľu bolo ticho. Potom sa ozvala Cornelia "Will.. prečo si nám to nepovedala? Nie je v náplni našej práce nič o bojovaní z princeznami!" povie Cornelia panovačne no Taranee potom dodá. "Cornelia musí všetkým ľuďom krivdiť pretože ona musí mať vždy pravdu" usmeje sa na mňa Taranee. Cornelia nemá slov. Irma povie svoju typickú poznámku "Cornelia je to princezná ona to nechápe! Však žila celý čas tu.. v tomto zapadákove!". Trochu sa ma to dotkne. Však som sem prišla len pred mesiacom a rovno zo Zeme. Hneď im to aj poviem "Tak prepáč ale po prvé prišla som sem pred mesiacom zo Zeme a podruhé mám v tom dosť chaos! Zorientovať sa tu v paláci je riadna drina.. a vonku o tom ani nehovorím!" prepichnem ju pohľadom no potom sa pozriem na vodkyňu. "Ehm.. ja som im to ešte nepovedala.. ale teraz im to hovoriť už nemusím" ospravedlňujúco sa pozrie. "Dobre, sme radi že sme ťa spoznali" chytí nejakú vecičku na svojom krku a teleportuje ich preč. Len zazerám. Potom sa poberiem von. Predsa som ešte nevyskúšala svoje "mačkovské" schopnosti :)

Sústredím sa. Potrebujem veľa sily a koncentrácia je kľúčom k úspechu. Za sebou začujem kroky. Klepkanie je mi povedomé. "Bu" zjaví sa nad mnou Korzár. So mnou ani nemykne, ak si myslel že tohoto sa zľaknem tak sa mýlil. Však teraz uvidí. Trasie so mnou ale ja sa nehýbem. Ide ma štipnúť po tvári keď spravím: "Ba!" Korzár sa zľakne a môj úspech je očividný. Potom sa len zasmejem lebo konečne chcem vedieť prečo prišiel. "Chcel som ti len oznámiť že si prešla skúškou strachu" usmeje sa a dodá "A ešte že Sarafina ťa zajtra očakáva na bojisku". "Už zajtra!" skríknem akoby ma rezali. "Však som ešte nič nestihla" pokrútim hlavou! "A ešte mám u teba tréning" poviem nešťastne. Len sa pousmeje nad mojím trápením. "Na tréning prísť nemusíš. Ty si taká dobrá že by si naopak so mnou mohla trénovať!" pozriem ako teľa. "Myslíš to váážnee?" vyjachtám. "Určite". Cítim sa pri ňom taká v bezpečí. Chytím ho za ruku a cítim jeho teplo. Je to tak ako som vravela tú noc pred plesom. Len je s pocitmi aj on rovnako? Zahľadím sa mu do očí. Chcem stiahnuť ruku no on ju zadrží. Rukou mi zájde do vlasov. Dlho sa pozeráme sebe do očí a on len povie "Aj ja teba" pobozká ma jemne na pery a ja jeho bozk opätujem. Začujem za sebou šuchnutie lístia. Bol to Cedrick. "Aj ja.. ja som pociťoval.." vyjachtá Cedrick. Zakryje si oči a rozbehne sa ďaleko od nás. "Cedrick!" zakričím no nič sa naspäť neozve. Chytím si hlavu do dlaní. Už dávno vedela čo k nej Cedrick cíti no nevedela či je to tak vážne. Zjavne bolo. Objala som Korzára a vzdychla si.

O pár hodín neskôr som už nemohla čakať! Musela som trénovať. Novými silami som rozbíjala skaly jednu za druhou. Vedela som že Sarafina bude pripravená.

Večer sa Cedrick nevrátil. Keď nebol zrovna na tréningu prišiel do hradu. Trochu som sa o neho bála. Poslala som pár jeho kamarátov nech ho pohľadajú no nič.

V tú dobu inde...

Zaklopanie na dvere. "Ďalej!" zakričí Sally. Objaví sa muž ktorého pozná ona a ktorého poznajú aj oni. "Načo si sem prišiel!" zakričí na neho. "Chcem sa k tebe pridať!" hovorí Cedrick. "Hm.." zvažuje Sally. "Dobre ale budeš potrebovať nejakú moc" natiahne k nemu ruku a vyšle do neho prúd energie. Cedrickovi sa zúžia zreničky inak nič badateľné. "Super!" povie napokon a v jeho hlave sa mihá plán ako zničiť Korzára a vybojovať si Saru len pre seba.

*************************************************************************************

Pokračovanie nabudúce.. :) Bude z toho dosť žiarlivostní príbeh.. taký som vlastne ani nechcela :P Teším sa zasa!

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.